Jr. Project Manager/Traducător engleză

SC Matrev International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Gestionarea comenzilor (recepție, negociere, coordonare, procesare, predare, menținerea relațiilor cu clienții și traducătorii, facturare)
 Revizie lingvistică română
 Revizie aspect general limbă retroversiune
 Respectarea termenelor-limită a proiectelor
 Elaborarea ofertelor comerciale
 Deplasări în localitate

CERINTE

 Angajăm full-time în Brașov persoană cu aspect plăcut, manierată, ageră și incisivă,
 Studii superioare finalizate în domeniul limbilor străine,
 Autorizație de traducător pentru limba engleză sau germană constituie avantaj
 Cunoștințe solide PC (MSOffice, internet, email), operare fax, telefon, copiator, editare și arhivare documente,
 Abilități avansate de comunicare, diplomată și echilibrată,
 Capacitate de învățare rapidă, organizare a spațiului de lucru, managementul timpului și lucrul cu documente.
 Capacitate de acționare rapidă pentru soluționarea problemelor.

BENEFICII OFERITE

Salariul se va discuta în funcție de experiența în domeniu.
Salariul indicat este cel brut.

DESCRIEREA FIRMEI

Birou traduceri.