Job Part-Time/ Full -Time domeniu Bancar

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati si beneficii:

-Contacteaza clientul in vederea obtinerii rezultatului scontat;
-Obtine si foloseste informatiile necesare pentru informarea corecta a clientilor;
-Efectueaza operatiunile necesare in aplicatiile informatice specifice.
Beneficii;
-Activitate intr-un mediu de lucru placut;
-Munca alaturi de o echipa tanara,dinamica;
-Dobandire de experienta si informatii intr-un domeniu de perspectiva;
-Posibilitate de crestere profesionala intr-o companie multinationala;

CERINTE

Candidatul ideal:
-Studii superioare finalizate sau in curs;
-Cunostinte de operare PC;
-Persoana cu initiativa, puternic orientata catre client;
-Spirit de echipa, atitudine pozitiva si entuziasm.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).