Call Center Intervievator-efectuarea sondajelor de opinie telefonice

S.C. E.C. NOLL S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam colege si colegi (lb.germana) pentru efectuarea sondajelor telefonice in cadrul cercetarii sociale si de opinie. Apelurile vor fi efectuate direct de la birou.
Luni-Vineri 16:00-21:00, incepind cu 525,00€/lunar.

CERINTE

- comunicare sigura si fluenta la telefon
- cunostinte foarte bune de limba germana atat vorbit cat si scris
- prezenta prietenoasa si amabila
- mod de lucru de incredere
- interes si distractie in activitatiile curente

BENEFICII OFERITE

- studii stiintifice pentru clienti renumiti
- instrucțiuni detaliate și sprijin permanent de către personalul nostru
- un mediu de lucru placut
- ore de lucru in principal seara
V-am trezit interesul? Atunci aplicati cu documentele complete (CV+ o poza actuala) pana in data de 31.01.2017.

Asiguram servicii Call Center complete pentru companii din Germania cu activitati foarte diverse. A fi angajat la noi- inseamna provocare si responsabilitati intr-un mediu de lucru dinamic si deschis care permite dezvoltare profesionala si evolutie personala.