INSTALATORI

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Identificarea, montarea si punerea in functiune a diferitelor instalatii;
• diagnosticarea si remedierea tuturor tipurile de instalatii si utilaje folosite pentru alimentarea cu apa calda/rece, canalizare si stingerea de incendii;
• mentenanta instalatiilor specifice constructiilor civile si industriale.

CERINTE

• curs de calificare: instalator;
• cunostinte de desen tehnic;
• disponibilitate la deplasari in tara dar si in strainatate;
• experienta in domeniu minim 1 an.

BENEFICII OFERITE

• pachet salarial motivant/ bonusuri/bonuri de masa;
• decontare transport (pentru cei care locuiesc in afara Brasovului);
• plata la timp.

DESCRIEREA FIRMEI

AMAKRON - Head Hunting/ Executive Search

Suntem:
• o echipa de OAMENI inimosi si ambitiosi, tintim sus si ne dezvoltam continuu
• prezenti, hiperactivi si perfectionisti
• dedicati in a conecta companiile partenere cu profestionistii din diverse domenii de activitate
• mediatorii procesului de imbunatatire a vietii profesionale a candidatilor nostri

Suntem AMAKRON!

Puteti aplica aici, dar ne gasiti si pe site-ul nostru www.amakron.com unde va puteti inregistra CV-ul in baza de date sau ne puteti contacta la telefon: 0268.420.820. Prin inregistrarea cv-ului sunteti de acord ca Amakron sa prelucreze datele cu caracter personal declarate. Toate informatiile furnizate sunt confidentiale.