Inspector Resurse Umane - Part Time

Ramada Brasov-H.P. TOWER ONE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza activitatea de administrare a personalului;
- Intretine baza de date cu candidati in conformitate cu cerintele companiei.
- Coordoneaza activitatea de recrutare si selectie;
- Realizeaza activitatea de publicare de anunturi pentru toate pozitiile disponibile.
- Realizeaza actualizarea proceduilor si documentelor de HR
- Relatia cu autoritatile locale

CERINTE

- Experienta pe un post similar minim 1 an.
- Excelente cunostinte privind legislatia muncii;
- Persoana proactiva, ordonata, cu bune abilitati manageriale si de gestionare a timpului;

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, corespunzator nivelului de experienta si performanta.

Situat la intrarea in Brasov, aproape de zona comerciala a orasului, hotelul Ramada Brasov este primul si singurul hotel ce apartine unui lant international care exceleaza prin calitatea si profesionalismul serviciilor oferite.