Inspector Resurse Umane

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea contractelor de munca;
- Intocmirea actelor aditionale la contractele de munca;
- Intocmirea deciziilor aferente raporturilor de munca;
- Completarea registrului electronic de evidenta al angajatilor (Revisal);
- Verificarea pontajelor, calcularea salariilor;
- Contabilitate primara.

CERINTE

- Experienta relevanta in gestiunea administrativa a resurselor umane;

- Cunostinte de contabilitate;

- Cunostinte de limba engleza sau italiana;

- Domiciliu in Brasov;

- Atestat de Inspector Resurse Umane;

- Atentie distributiva, rezistenta la stres, adaptabilitate, punctualitate.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.