Inspector Calitate

Business Shield SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- controlul reperelor din punct de vedere al calitatii (conform instructiunilor de lucru);
- respingerea pieselor care nu îndeplinesc standardele de calitate;
- retusarea componentelor care prezinta defecte;
- informarea superiorului direct (sefului de schimb/tehnicianului) cu privire la problemele aparute pe parcursul procesului de control;
- intocmirea de rapoarte de lucru.

CERINTE

- atentia concentrata si distributiva bine dezvoltate;
- dovada de consecventa, acuratete, meticulozitate, abilitati de invatare rapida;
- disponibilitate pentru program in schimburi ;
- flexibilitate si adaptabilitate la medii de lucru variate.

BENEFICII OFERITE

- salar 1800 lei Brut, cu posibilitate de renegociere dupa primele 3 luni;
- tichete de masa 12 lei/zi lucrata;
- spor de noapte;
- spor ore suplimentare;
- spor de weekend;
- spor mobilitate;
- contract perioada nedeterminata.

Business Shield SRL este o firma cu capital romanesc, infiintata in anul 2006 care are ca obiect de activitate managementul resurselor umane; managementul de produs, program si proiect; prestarii servicii in domeniul calitatii; consultanta tehnica si scolarizari de specialitate.