Inginer Vanzari

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Prezinta si promovează produsele comercializate in conformitate cu standardele si politica comerciala a companiei;
- Menţine şi dezvoltă relaţia cu clienţii actuali prin vizite de lucru la sediul acestora;
- Identifica si contacteaza potentiali clienti noi in vederea largirii portofoliului de clienti;
- Prospectează piaţa comercială în zona teritorială alocată;
- Negociaza si urmareste derularea contractelor comerciale cu clienţii, respectarea condiţiilor contractuale;
- Urmăreşte vânzările către clienţi precum şi încasările de la aceştia;
- Întocmeste baza de date cu firmele din zona arondata;

CERINTE

Profilul candidatului:
- Studii tehnice
- Cunostinde desen tehnic
- Permis categoria B
- Abilitati sporite de persuasiune, comunicare si negociere,orientare catre client, persoana optimista;
- Abilitatea de a acumula detalii tehnice si de a le transmite;
- Ambitios si dinamic, organizat, responsabil;

BENEFICII OFERITE

Avantaje:
Companie din Brasov specializată în producerea garniturilor de etanşare pentru hidraulică şi pneumatică.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.