INGINER / TEHNOLOG - MANAGER ZONAL - industria carnii

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Bazata pe relatii parteneriale solide cu abatoare de prim rang, si pe o echipa competenta si dinamica, compania ofera clientilor sai, o logistica supla si solutii operative la solicitari.

• Va mentine legatura cu furnizorii deja existenti si va reinnoi comenzile
• Va identifica treptat noi retele de furnizori/abatoare carora sa le propuna parteneriate
• Dezvoltarea acestei linii de business pe zona arondata.
• Consiliere tehnica privind productia

CERINTE

• Studiile in domeniul chimiei alimentare sunt un avantaj
• Experienta pe o pozitie similara, de preferat intr-un abator
• Experienta in contactul direct cu furnizorii (postul imbina cunostinte de tehnologie cu abilitati de comunicare)
• Limba engleza - nivel mediu (se va pastra legatura in permanenta cu furnizorii si cu managementul strain)
• Carnet de conducere categoria B - obligatoriu;
• Disponibilitate de a face delegatii in tara (pe zona arondata) si teste la clienti
• Abilitati de planificare si organizare a activitatilor ce urmeaza a fi desfasurate
• Excelente abilitati de comunicare si interrelationare personala, organizat, spirit de initiativa, analitic, flexibil, adaptabil, capacitate de lucru in echipa, bun negociator.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, masina de serviciu cu toate costurile implicite, training de specialitate in strainatate.

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 250 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti: http://www.recrutaresiselectie.ro/portofoliu/