INGINER TEHNOLOG

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

AMAKRON - EXECUTIV SEARCH

Recrutam pentru partenerul nostru, o companie multinationala care realizează mașini speciale pentru linii de producție .

Responsabilitati:

- urmareste realizarea programului de productie
- urmareste desfasurarea procesului tehnologic
- stabileste loturile de materii prime
- intocmeste specificatiile tehnice pentru noile echipamente
- pregateste si controleaza documentatiea tehnologica pentru repere
- gestioneaza inregistrarile referitoare la intretinerea, verificarea si etalonarea masinilor, echipamentelor si aparatura din fabrica.

CERINTE

• studii superioare: Inginerie Mecanica, ingineria materialelor, TCM,
• experienta pe un post similar minim 2 ani
• limba engleza - obligatoriu
• limba franceza - avantaj.
• cunostinte avansate de MS Office.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Posibilitati de promovare si dezvoltare profesionale