Inginer/Tehnician sisteme de securitate

SC USE SYSTEMS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inginer/Tehnician sisteme de Securitate
Descrierea jobului
- Instaleaza sisteme de securitate: sisteme de supraveghere video, sisteme de alarma, detectie incendiu, control acces, voce date, etc.
- Realizeaza mentenanta sau reparatii la sistemele instalate;
- Executa cablarea conform proiectelor;
- Instaleaza, pune in functiune si intretine sistemele de securitate instalate;

CERINTE

Cerinte
- Studii medii/superioare finalizate de preferat de profil tehnic
- Experienta in domeniul tehnic (IT hardware, cablaj structural, electric etc);
- Cunostinte operare PC;
- Permis de conducere cat. B;
- Serios, riguros, organizat, capabil sa respecte termene de finalizare
- Avantaj : experienta in domeniul instalarii sistemelor de securitate
- Beneficii : cursuri de specializare si formare profesionala in domeniu

Societatea proiecteaza si instaleaza sisteme complete de securitate pentru obiective civile, industriale si comerciale, institutii guvernamentale, cladiri administrative, acoperind intreg teritoriul tarii prin echipe proprii. Personalul societatii este format din specialisti cu o bogata experienta in domeniu care garanteaza profesionalismul solutiilor oferite.