Inginer Sudor - Brasov (cod: IS BV)

Mondojob SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza echipele din subordine (maistri si muncitori) precum si sub-contractorii necesari la lucrarile de executie;
- Coordoneaza lucrarile de executie conform proiectului si a specificatilor tehnice – structuri metalice, balustrade, balcoane, fasonat fier, etc;
- Implementeaza actiunile corective si preventive stabilite si initiaza actiuni de imbunatatire a eficientei si eficacitatii activitatilor proprii;
- Intocmeste documentatia necesara specifica (note de santiere, PV, situatii de lucrari, fise de pontaj, bonuri de consum, bonuri de materiale);
- Raspunde de indeplinirea ritmica si de calitate a lucrarilor cuprinse in graficul de executie;
- Raspunde de utilizarea eficienta a resurselor puse la dispozitie;
- Raspunde direct de calitatea executiei.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate;
- Cel putin 3 ani de experienta in domeniul constructiilor civile si industriale;
- Experienta in coordonarea de santiere si echipe de ingineri, maistrii si muncitori;
- Experienta in intocmirea documentatiei necesare lucrarilor de executie (note de santier, situatii de lucrari, bonuri de comanda si de consum, fise de pontaj etc..);
- Calitati organizatorice, de coordonare a proiectelor;
- Limba Engleza nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

Companie ce activeaza in domeniul structurilor metalice de mari dimensiuni

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.