Inginer Service centrale termice

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea activitatii de PIF, service si intretinere, verificari tehnice pentru toate marcile de centrale termice.
- Punere in functiune, reparare si intretinere instalatii de automatizare pentru centrale termice

CERINTE

-Studii tehnice
-Experienta minima in domeniu constituie avantaj
-Onestitate, diplomatie, bune abilitati de comunicare
-Orientare spre invatare
-Harnic, perseverent, cu simt dezvoltat al responsabilitatii
-Permis de conducere categ B

BENEFICII OFERITE

-Salariu motivant
-Masina de serviciu
-Telefon, tableta
-Program flexibil
-Bonusuri

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.