Inginer Proiectant Senior (cod: IPS)

Mondojob SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Coordonează executarea de proiecte tehnice şi detalii de execuţie atat pentru personalul din subordine cat si cât a tertilor ce au contracte de prestări servicii cu compania
- Se asigura ca personalul din subordine cunoaste si respecta normele tehnice, a tehnologiile specifice si legislatia aplicabila
- Realizează coordonarea proiectelor cu ceilalti specialişti implicaţi, asigurând rezolvarea eventualelor neconcordanţe
- Realizează antemăsurători in vederea realizarii activitatii de ofertare
- Realizeaza activitatilor de proiectare in domeniul de specialitate

CERINTE

- Studii: superioare tehnice superioare – inginer mecanic, ing. mecatronist
- Operare PC: MS Office, Autocad, CAD 3D
- Limba engleza
- Carnet conducere cat. B
- Competente in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor;
- Gandire si capacitate de analiza si sinteza;
- Discernamant si capacitatea de a rezolva problemele;
- Spirit de ordine si disciplina;
- Usurinta in comunicare;
- Capacitate de a lucra in echipa;
- Dorinta de dezvoltare a subordonatilor si capacitate de delegare;
- Corectitudine si loialitate fata de firma, flexibilitate;
- Rezistenta la efort si stres;

BENEFICII OFERITE

Companie specializata in dezvoltarea si realizarea de echipamente, instalatii si tehnologii de proces pentru industria alimentara, chimica si farmaceutica.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.