INGINER PROIECTANT CONSTRUCTOR

SC CLACON PROIECT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati specifice de proiectare in domeniul construcţiilor civile, industriale şi agricole.

CERINTE

Absolvent al unei Facultati Tehnice - Sectia Constructii Civile, Industriale si Agricole.
Cunostiinte de operare PC generale: Microsoft Office, Internet Explorer, Mozilla Firefox.
Cunostiinte de operare PC specifice: AUTOCAD, NEMETSCHEK.
Constiinciozitate si rigurozitate in activitatea de proiectare.
Candidatul trebuie sa aiba domiciliul in judetul Brasov.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Oportunităţi de evoluţie şi dezvoltare profesională;
- Posibilitatea de a lucra cu cele mai noi tehnici si sisteme de proiectare;
- Oportunitatea de a fi implicat în proiecte de dimensiuni importante;
- Oferim masina de serviciu.

Societate comerciala privata, cu experienta in domeniul proiectarii.
Contact:
E- mail: claconproiect@gmail.com
Tel/Fax: 0268/545628; 0268/545629