Inginer Ofertare

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-Coordonarea procesului de ofertare a lucrarilor de constructii;
-Urmarirea participarii la licitatii;
-Participarea la discutiile cu beneficiarul si negocierea contractelor;
-Obtinerea de contracte de lucrari de constructii;
-Analiza comparativa a ofertelor;
-Intocmirea bugetelor de executie;
-Decontarea situatiilor de lucrari lunare.

CERINTE

Profilul candidatului:
-Studii universitare profil constructii;
-Limbi straine: engleza;
-Detinerea unui portofoliu de cunostinte/ potentiali clienti;
-Experienta relevanta in coordonare departament ofertare constructii;
-Experienta relevanta in executie pe santier – cunostinte tehnice solide.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.