Inginer mentenanta

Work Support Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
Asigurarea bunei functionari a echipajelor din fabrica
Planificarea si monitorizarea activitatii angajatilor din subordine
Intocmirea bugetul depatamentului de mententanta
Verificarea stocului de rezervă piese

CERINTE

Studii superioare tehnice, de preferat Mecanica sau Utilaj tehnologic pentru industria alimentara;
De preferat experiență in mentenanta utilajelor specifice Industriei Alimentare;
MS Office - nivel avansat

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv+alte beneficii

Suntem o societate comercială, situată în Brașov, România și autorizată ca și agent de muncă temporară de către Ministerul Muncii din România. Societatea WSA a fost înființată pe baza vastei experiențe internaționale a fondatorului și a colaboratorilor săi, în ceea ce privește consultanța în afaceri și serviciile din domeniul resurselor umane , înființată conform legilor ce sunt în vigoare.