Inginer mecanic

JOB&FUN HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job&Fun HR cauta urgent pentru un important client, cu sediul in Brasov, un INGINER MECANIC.
Responsabilitati:
• executarea lucrarilor mecanice de intretinere la utilajele din dotare;
• reglarea si verificarea functionarii echipamentelor din productie;
• analizarea defectelor ; decide efectuarea masurilor de remediere si urmarirea procesului in cauza;
• instruirea, coordonarea si asigurarea asistentei tehnice pentru personalul de productie;
• propune metode de imbunatatire si eficientizare;
• studiaza si ia parte la stabilirea unui proces de optimizare continua a metodelor de fabricatie si gestiune a productiei ;

CERINTE

Cerinte:
• Studii de inginerie – profil mecanic;
• Experienta in mecanica masini, utilaje industriale - minim doi ani;
• Abilitatea de a citi/interpreta desene tehnice;
• Disponibilitatea de a lucra in doua schimburi.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• Pachet salarial competitiv
• Posibilitatea dezvoltarii profesionale
Pentru aplica pentru acest post, trimiteti un CV detaliat la jobfun.hr@yahoo.com. Pentru mai multe informatii contactati-ne la numarul de telefon: 0724284071.

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii HR