INGINER LICITATII - OFERTARE

SC COMPREST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-urmarirea procedurilor de atribuire in cadrul sistemului electronic in domeniile salubrizare, mobilier urban, drumuri, etc.
- analiza preliminara a rentabilitatii participarii la procedurile de atribuire
- pregatire documentatie de calificare
- elaborarea propunerilor financiare cu ajutorul programelor speciale de devize
- elaborarea propunerilor tehnice in concordantra cu cerintele caietului de sarcini

CERINTE

-studii superioare tehnice, de preferinta in domeniul cai ferate drumuri si poduri, constructii civile industriale si aricole
- experienta minim 2 ani in ofertare-licitatii
- cunoasterea unui program de devize (INTELSOFT, WINDEV, etc.)
- cunostinte utilizare PC, SEAP
- foarte buna cunoastere a pietei materialelor si a fortei de munca din constructii
- cunoasterea legislatiei in vigoare

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, telefon mobil
- posibilitatea de a lucra impreuna cu echipa de profesionisti
- mediu de lucru dinamic si placut, in care ideile si atitudinea proactiva sunt apreciate
- foarte bune conditii necesare cresterii si dezvoltarii profesionale (training, specializari)
- recompense corecte pentru realizari si bonusuri in functie de obiectivele realizate, efort implicare si loialitate

Societate care isi desfasoara activitatea pe raza Judetelor Brasov/Prahova