Inginer Instalatii - retele de apa

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza, coordoneaza si verifica activitatea de executie pe santier;
- Raporteaza superiorului d.p.d.v. calitativ, cantitativ si valoric stadiul lucrarilor executate;
- Colaboreaza cu departamentul comercial, intocmeste necesare si urmareste aprovizionarea la timp cu materiale/produse conform graficului de executie;
- Participa la stabilirea trimestriala a stocurilor tampon de materiale/produse;
- Participa la receptiile partiale si finale ale lucrarilor, intocmeste documentatia necesara receptiei lucrarilor;

CERINTE

- Studii superioare de specilitate: licenta / master - profil instalatii
- Cunostinte de managementul santierelor de instalatii;
- Cunostinte tehnice privind executia lucrarilor de instalatii apa/canalizare;
- Cunostinte tehnice privind echipamentele si materialele folosite in domeniu;
- Cunostinte avansate privind citirea si interpretarea planurilor;
- Experienta in executie lucrari de instalatii apa/canalizare: minim 3 ani;
- Limba engleza – nivel mediu;
- Abilitati operare calculator MS Office (Word, Excel);
- Cunostinte ACAD;
- Abilitatea de a lucra cu oamenii;
- Persoana ordonata, cu capacitate mare de concentrare si adaptare;
- Disponibilitare de deplasare;
- Experienta de lucru cu antreprenori /subantreprenori.

BENEFICII OFERITE

Companie ce activeaza in domeniul investitiilor imobiliare

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.