Inginer Instalatii Electrice (cod: II E)

Mondojob SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Elaborarea proiectelor tehnice si a studiilor de fezabilitate pentru instalatii electrice interioare si exterioare;
- Proiectare instalatii pentru obiective de investitii de mare anvergura;
- Responsabilitati de project manager pentru lucrari electrice;
- Contorizare soft-uri;
- Reprezinta biroul tehnic;
- Va oferi suport tehnic in interiorul firmei;
- Dezvoltare profesionala in cadrul unei companii recunoscute la nivel national, implicata in proiecte de mare anvergura.

CERINTE

- Absolvent al Facultatii de InstalatiI Electrice;
- Cunostinte foarte bune de AUTOCAD, MS OFFICE;
- Minim trei ani experienta in proiectare;
- Cunostinte in elaborarea proiectelor pentru instalatii electrice aferente fazei medii;
- Cunostinte privind legislatia in vigoare aplicabila pentru intocmirea proiectelor precum si cunoasterea principalelor standarde /normative/ghiduri de proiectare;
- Foarte buna capacitate de planificare, organizare si sinteza, rigurozitate si atentie pentru detalii;
- Capacitate de lucru in conditii de stres;
- Spirit de echipa;
- Cunostinte minime de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Companie ce se ocupa cu dezvoltarea unuia dintre cele mai mari proiecte de birouri din Romania.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.