Inginer Instalatii electrice

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiecteaza instalatii Electrice in conformitate cu legislatia, normativele si reglementarile in vigoare;
Realizeaza: memorii tehnice, breviare de calcul, scheme de distributie, scheme monofolare etc;
Intocmeste liste de cantitati, caiete de sarcini, documentatii de avize;
Elaboreaza solutii de proiectare si ofera solutii tehnice corespunzatoare pentru toate tipurile de imobile
(locuinte unifamiliale, ansambluri rezidentiale, cladiri de birouri, spatii comerciale etc)
Realizeaza coordonarea proiectelor cu celelalte specilalitati, asigurand rezolvarea eventualelor neconcordante;
Asigura actualizarea documentatiei tehnice
Implicarea in aspectele de distributie

CERINTE

Studii superioare Facultate de Inginerie electrica
Experienta in proiectare retele electrice
Cunostinte temeinice Autocad
Avantaj autorizare II A , III A
Atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, bonusuri in functie de performante.
Mediu de lucru placut si atmosfera de lucru deschisa.
Oportunitati de dezvoltare a carierei

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.