INGINER INDUSTRIA LEMNULUI

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preia comenzile de la compartimentul "Planificarea productiei" si urmareste lansarea lor pe liniile de fabricatie
Supervizeaza activitatea sectorului de productie

CERINTE

Studii universitare tehnice (preferabil ingineria lemnului)
Experienta in domeniul industriei lemnului reprezinta un avantaj
Cunoasterea la nivel mediu a limbii engleze
Abilitati de comunicare si munca in echipa
Dorinta de a invata si de a se dezvolta intr-o companie de productie

BENEFICII OFERITE

Dezvoltarea din punct de vedere profesional intr-o companie multinationala de prestigiu din industria lemnului
Pachet salarial competitiv
Sprijin pentru relocare (daca este necesar)

Agentia de recrutare RECRUT'ART (www.recrutart.ro), impreuna cu clientul sau, companie multinationala din industria lemnului, anunta selectia pentru pozitia de INGINER INDUSTRIA LEMNULUI. Postul este localizat in judetul Bacau.