Inginer constructor - responsabil executie

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmareste si raspunde de realizarea productiei fizice la lucrarile contractate
Stabileste sarcini si coordoneaza activitatea personalului de pe santier aflat in subordine
Studiaza proiectele de executie si urmareste concordanta dintre cerintele privind documentatia tehnica si documentatia de executie
Urmareste realizarea constructiei in conformitate cu prevederile contractului, a proiectelor, a caietelor de sarcini si a reglementarilor tehnice in vigoare
Verifica costurile de constructie
Emite comenzi de materiale necesare

CERINTE

Studii superioare Constructii Civile si Industriale
Experienta pe un post similar (coordomare activitate de santier) minim 3-4 ani
Abilitati de comunicare, de coordonare, spirit de echipa
Domiciliul stabil in Brasov sau in judetele invecinate
Disponibilitate la deplasari
Rezistenta la stress
Capacitate de lucru cu termene limita

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.