Inginer Constructor

SC AEON BUILDING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea documentatiei pentru eligibilitatea ofertei (declaratii, contracte pentru suntinere tehnica si economica cu diverse societati, alte cerinte cerute prin fisa de date)
- intocmirea/verificarea masuratorilor, antemasuratorilor;
- verificarea listelor de cantitati sa corespunda cu proiectul tehnic;
- intocmirea documentatiei pentru listele de cantitati suplimentare si a listelor de cantitati la care se renunta;
- intocmirea/verificare notelor de comanda suplimentara/notelor de renuntare
- capacitati de comunicare cu autoritatiile contractante, beneficiar, proiectant, consultant, antreprenor, subantreprenor, furnizor, prestator de servicii;
- intocmirea/verificarea situatiilor de plata;
-urmarirea incasarii productiei;
- monitorizarea executiei lucrarilor din puct de vedere financiar si tehnic in concordanta cu oferta realizata.

CERINTE

Cerinte minime necesare pentru acest post:
- cunostinte pachet office, program de devize, navigare internet;
- capacitatea de a analiza si obtine oferte de pret in vederea intocmirii ofertelor tehnico-economice in vederea participarii la licitatie.

AEON BUILDING inseamna calitate si durabilitate. AEON BUILDING va sta la dispozitie cu servicii in domeniile constructilor civile, industriale si agricole.

Scopul acestei companii este de a asigura clientilor sai servicii care o definesc, puse in practica de o echipa de specialisti cu experienta gata sa ofere solutii complete pentru o gama larga de activitati, de la consultanta, proiectare pana la executia la cheie a obiectivelor.

AEON BUILDING trateaza fiecare proiect cu maxima seriozitate si responsabilitate pentru ca numai asa isi poate asigura cresterea si recunoasterea.