Inginer CATIA Stante si Matrite

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analizeaza caietele de sarcini ale clientilor din punctul de vedere al conceptiei;
- Executa proiectul plecand de la punerea in banda sau planul metoda, la intocmirea caruia eventual a participat;
- Se angajeaza sa respecte costurile, calitatea si termenele de livrare impuse;
- Ia la cunostinta modificarile si realizeaza actualizarea desenelor;
- Propune idei de ameliorare vizand simplificarea proiectelor si realizarea sculelor in conditiile reducerii costurilor;

CERINTE

- Absolvent studii superioare tehnice;
- Experienta minim 3 ani in proiectare stante;
- Experienta in matrite;
- Cunostinte CATIA V5;
- Cunostine Pro E

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.