INGINER AUTOMATIST

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru clientul sau, lider in distributia echipamentelor de automatizari industriale, Inginer Automatist pentru echipa din Bucuresti.

Responsabilitati:
- promovarea si comercializarea echipamentelor de automatizare: automate programabile, convertizoare de frecventa, panouri operator si sisteme SCADA
- punerea in functiune a echipamentelor de automatizare
- suport tehnic pentru clienti pentru realizarea unor proiecte
- negocierea si incheierea contractelor cu clientii, urmarirea derularii acestora
- realizarea targetului pe vanzari
- prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti

CERINTE

- studii superioare
- cunostinte tehnice in domeniul programarii automatelor programabile (ladder diagram, SFC)
- cunostinte in domeniul actionarilor electrice
- minim 2 ani experienta domeniul automatizarilor
- limba engleza nivel conversational
- dinamism, flexibilitate, responsabilitate
- spirit de echipa
- excelente abilitati de comunicare
- disponibilitate pentru deplasari
- permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- training-uri de specialitate organizate de catre partenerul extern
- salariu fix si bonusuri din vanzari
- lucrul in cadrul unei echipe tinere si dinamice
Toti candidatii care indeplinesc cerintele de mai sus sunt invitati sa aplice online. Vom contacta numai candidatii cu profil corespunzator pozitiei in maxim 4 saptamani.

DESCRIEREA FIRMEI

ADECCO RESURSE UMANE SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 4
Nr. ORCB J40/12364/2003, CUI RO15739037
Capital social subscris si varsat: 392.440 Lei
Nr. autorizatie Agent de Munca Temporara: 17/2005
Autorizatie seria nr. B/ 0000008/25.10.2005
Nr. Operator Date Personale: 15866
Tel: 00 40 21 300 35 46, Fax: 00 40 21 300 35 54
E-mail: office@adecco.ro, Web: www.adecco.ro

ADECCO ROMANIA SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 3
Nr. ORCB J40/4467/2000, CUI RO 13002186
Capital social subscris si varsat: 360.575 Lei
Nr. Operator Date Personale: 15862

BUCURESTI (HQ)- Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1, Tel.: 021/300 35 46; e-mail: recrutare@adecco.ro

ARAD - Mihai Eminescu nr. 45, Tel: 0257 / 281 147; E-mail: arad@adecco.ro

BRASOV - Str Petru Rares Nr 10; Tel.: 0040 - 372/70.57.95; e-mail: brasov@adecco.ro

CLUJ - Str. Vasile Lupu Nr 36 , Tel: 0264/ 406 234; e-mail: cluj@adecco.ro

IASI - Bld. Tutora Nr. 4, bl. B4 scara D, Tel: 0232 / 206 120; e-mail: iasi@adecco.ro

ORADEA - Str. Tudor Vladimirescu Nr 26; Tel.: 0040 - 727 735 160 e-mail: oradea@adecco.ro

PITESTI - Str. Fratii Golesti Nr. 57, etaj 2; Tel: 0248 / 612 303; e-mail: pitesti@adecco.ro

PLOIESTI - Str Mercurului Nr 1, Tel: 0244/ 519 320; e-mail: ploiesti@adecco.ro

SIBIU - Str. Vasile Milea Nr 11, Ap 57, Tel: 0269 / 206 450; e-mail: sibiu@adecco.ro

TIMISOARA - Str. Popa Sapca Nr. 12 tel: 0256/ 432 211; e-mail: timisoara@adecco.ro