Gestionar - logistica

Amakron

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Angajam magazioner pentru evidenta gestiune si manipulare materiale in depozit – fabrica productie industriala.

Responsabilitati:

-inregistrarea materialelor in baza de date
-evidenta stocurilor, raportare asupra situatiei stocurilor
-preluarea, depozitarea, distribuirea materialelor
-verificarea cantitatilor, inventarierea materialelor
-evidenta livrarilor

CERINTE

-minim studii medii
-atestat stivuitorist
-cunostinte Office (Word, Excel), email (Outlook), avantaj experienta in lucru cu sisteme ERP
-cunostinte desen tehnic si engleza
-experienta in domeniu min. 1-2 ani
-disponbilitate lucru in 3 schimburi

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant, cu posibilitate de crestere in functie de performanta
-ore suplimentare platite, spor de noapte
-transport asigurat pentru zona Brasov
-card sanatate
-echipamente moderne de lucru

AMAKRON® companie specializata în recrutare, selecție și evaluare de personal

www.amakron.ro