Gestionar depozit

EBC

Job expirat

RESPONSABILITATI

EBC HR Solutions este în căutarea unui gestionar pentru unul din clientii săi, o companie cu acoperire națională având ca principal obiect de activitate distribuția de produse medicinale veterinare, prezentă pe piață de 22 de ani.

- Organizează, coordonează, îndrumă şi controlează întreaga activitate a depozitului pentru medicamente şi accesorii;
- Asigură gestiunea fizică a stocului de marfă (reactivi, produse biologice, instrumentar, aparatură de laborator, hrană de animale etc);
- Coordonează şi urmăreşte primirea mărfurilor;
- Recepţionează mărfurile cantitativ, calitativ şi valoric conform dispoziţiilor legale;
- Întocmeşte documentul de recepţie şi constatare diferenţe;
- Întocmeşte facturile de vânzare pentru clienţi şi a avizelor de însoţire a mărfii pentru farmacii;
- Efectuează periodic inventarul stocurilor de marfă;
- Pregatirea comenzilor (inclusiv pregatirea marfii pentru livrare)
- Expediază marfa către clienţi;
- Participă activ la operaţiunile de încărcare/descărcare a mărfurilor la/din depozit;

CERINTE

- Minim 10 clase,
- Experiență în activitatea de depozit,
- Seriozitate, rigurozitate, atenție la detalii
- Persoană cu o bună capacitate organizatorică,

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + Tichete de masă,
- Siguranța unui parteneriat pe termen lung.

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.