Gestionar

Glass World

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura buna desfasurare a activitatior specifice de gestiune din cadrul depozitului (receptie marfa, intrare/iesire marfa, livrare, retururi);
- Inregistreaza, prelucreaza si pastreaza toate documentele referitoare la situatia stocurilor;
- Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei;
- Efectueaza lunar inventarul stocului de marfa;
- Ambaleaza, expediaza, livreaza marfa, in bune conditii, clientului;
- Emite avize de expeditie pentru marfa ce iese din firma, in conditiile prevazute de lege;
- Intocmeste raportari periodice privind situatia stocurilor;
- Utilizeaza eficient spatiul de depozitare si mentine ordinea si curatenia in spatiile de depozitare;
- Conlucreaza si comunica cu toti colegii din toate departamentele firmei in vederea desfasurarii activitatii in cele mai bune conditii.

CERINTE

- Studii medii;
- Experienta pe un post similar constituie un avantaj;
- Orientare tehnica si abilitati matematice de baza;
- Abilitati de operare pe calculator (Windows, Office, Internet);
- Memorie buna, inteligenta si atentie distributiva;
- Responsabilitate, spirit de echipa, loialitate, perseverenta;
- Abilitati de comunicare si relationare interumana;
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Bonuri de masa;
- Siguranta si stabilitatea locului de munca;
- Echipament de lucru profesional si conditii de lucru decente.

Glass World s.r.l. Brasov este specializata in furnizarea de solutii, produse si servicii specifice domeniului sticlei precum: usi din sticla securizata, vitrine, oglinzi, compartimentari cabine de dus, grupuri sanitare, birouri si incaperi, amenajari si mobilier din sticla.