Gestionar

B.V.B. RECRUIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;
- Pastreaza documentele justificative legate de stocuri;
- Efectueaza inventarul stocului de marfa;
- Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din depozit;
- Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in depozit;
- Predarea produselor din depozit in regim FIFO;
- Cantarirea marfii ce se da spre portionat si feliat;
- Inregistararea intrarilor/iesirilor pe depozitele de fierte, in registrele de pastrare a evidentelor ;

CERINTE

- Studii medii absolvite;
- Minim 3 an intr-o pozitie similara;
- Constituie avantaj : limba engleza nivel mediu, cunostinte SAP, Microsoft Office;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;
Transport asigurat din Brasov, Feldioara, Halchiu.

B.V.B. RECRUIT și-a început activitatea în anul 2014, fiind o companie cu capital integral românesc.
Compania noastră vă oferă o gamă diversificată de servicii de resurse umane după cum urmează:

-Administrare personal
-Calcul salarial
-Munca temporară
-Recrutare şi selecţie
-Training-uri