Gestionar

STUDIOHR

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- receptioneaza marfa in depozit
- verifica marfa care pleaca din depozit
- inventarierea lunara/anuala a produselor, cat si inventariere la solicitarea colegilor
- intocmeste procese verbale, avize de insotire a marfii, facturi, etc.
- organizeaza depozitul (gruparea articolelor, curatenie, etc.)
- se implica activ in proiectele firmei de la depozit
- raspunde in general de buna desfasurare a activitatii la depozit, pastrand in bune conditii tot suportul logistic pe care il are la dispozitie
- comunica eficient cu colegii de la punctele de lucru

CERINTE

- are experienta relevanta in gestiune (de preferat in domeniu retail)
- este foarte atent la detalii
- are abilitati matematice si de calcul
- are cunostinte minime de contabilitate de gestiune (stornare facturi, avize de insotire a marfii, fise de intrari/iesiri marfa, inventariere, etc.)
- matur in gandire, atitudine si responsabil, initiativa
- are cunostinte de operare pe calculator

BENEFICII OFERITE

Aplicare online www.studiohr.ro

Companie de recrutare si plasare a fortei de munca in Romania si strainatate