FUNCTIONAR INFO BIROU - BRASOV

bauMax

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea, planificarea si controlul activitatii cu privire la multumirea clientilor: rezolvarea reclamatiilor, efectuare retururi, consiliere clienti, etc;
Intretinerea si utilizarea corespunzatoare a mijloacelor din dotare;
Supervizarea si raportarea nerespectarii principiilor si procedurilor de lucru.

CERINTE

Studii medii, studiile superioare constituie un avantaj;
Experienta relevanta in activitatea comerciala;
Abilitati de comunicare, flexibilitate, gandire pozitiva, rezistenta la stres;
Orientarea catre rezultate, eficienta in rezolvarea problemelor;
Spirit de echipa si orientare catre client;
Cunostinte de operare calculator (ERP, Word, Excel).

Compania bauMax reprezinta in Austria si in tarile Europei Centrale si de Est in care se extinde un pionier al conceptului comercial Do-it-yourself. Oferim un sortiment bogat de produse de materiale de constructii si bricolaj, asiguram servicii multiple si avem o politica atragatoare de preturi pentru cele mai diversificate cerinte.
Compania bauMax considera echipa sa de angajati ca o familie, ne bazam pe activitatea in echipa, grija reciproca, recunoastere si promovare.
Compania bauMax este lider de piata in Austria, Cehia, Slovacia, Slovenia, Croatia si Ungaria.
bauMax Romania are magazine deschise la Brasov, Sibiu, Cluj-Napoca, Targu-Mures, Craiova. In viitorul apropiat urmeaza deschiderea magazinelor din Suceava si Bacau.