Functionar economic/achizitii - Companie multinationala germana

DIMA CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestioneaza activitatea legata de relatia cu debitorii/creditorii, contabilitate primara, facturare;
- tine legatura cu furnizorii si clientii;
- urmareste si asigura prelucrarea corecta a documentatiei;

- asistenta operationala acordata productiei pe parte de achizitii/aprovizionare.

CERINTE

- limba germana nivel mediu/avansat - conditie obligatorie / eliminatorie;

- limba engleza nivel mediu/avansat;
- foarte bune cunostinte operare PC - pachetul Office;
- cunostinte SAP - constituie avantaj;
- studii economice constituie avantaj;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivational;
- mediu de lucru profesionist.

*** Cautam persoane motivate, dornice sa munceasca si sa se dezvolte - experienta nu este eliminatorie

DIMA CONSULTING GROUP, specializata in consultanta in resurse umane, marketing, management si turism este o organizatie orientata spre satisfacerea nevoilor curente si viitoare ale clientilor ei, prin servicii de inalta calitate.

Firma intelege sa fructifice toate oportunitatile care se ivesc pentru satisfacerea clientilor ei, urmarind optimizarea raportului calitate-pret, relatia cu clientii si atitudinea fata de acestia. De asemenea, principalul obiectiv il reprezinta realizarea la termen a contractelor, promptitudine si calitate ridicata prin costuri scazute.