Functionar Administrativ

DIMA CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmareste si verifica stocurile punctelor de lucru din cadrul societatii;
- verifica si prelucreaza documentatia de livrare;
- urmareste si tine evidenta miscarilor din depozit;
- urmareste desfasurarea vanzarilor.

CERINTE

- minim studii medii economice;
- minim 2 ani experienta in domeniu - gestionare/urmarire stocuri de marfa;
- abilitati de utilizare softuri de gestiune;
- cunostinte contabile in domeniul livrarii de produse;
- cunostinte solide operare PC (word, excel, programe contabile);
- cunostinte medii de limba engleza si/sau italiana;
- bune abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- pachet motivational atractiv

DIMA CONSULTING GROUP, specializata in consultanta in resurse umane, marketing, management si turism este o organizatie orientata spre satisfacerea nevoilor curente si viitoare ale clientilor ei, prin servicii de inalta calitate.

Firma intelege sa fructifice toate oportunitatile care se ivesc pentru satisfacerea clientilor ei, urmarind optimizarea raportului calitate-pret, relatia cu clientii si atitudinea fata de acestia. De asemenea, principalul obiectiv il reprezinta realizarea la termen a contractelor, promtitudine si calitate ridicata prin costuri scazute.