Front Office POS - BRASOV

GI GROUP - Solutii flexibile de munca

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Furnizarea unor servicii eficiente, profesionale, proactive, de o calitate superioara: furnizarea de informatii, acordarea de asistenta si oferirea celor mai potrivite solutii de credit de consum clientilor;
- Pregatirea dosarelor de credit pentru clientii care solicita credite de consum;
- Gestioneaza activitatea de creditare in locatia stabilita, in scopul de a ridica performantele in conformitate cu procedurile si instructiunile de lucru stabilite de companie;
- Participa la up-sell/actiuni de marketing dezvoltate direct in POS in scopul de a creste vanzarile;
- Ofera permanent feedback profesional la competitia POS si de asemenea pentru activitatea de vanzare in fiecare POS;
- Mentine cea mai buna calitate pentru serviciile furnizate clientilor, precum si un climat benefic in colaborarea cu magazinul;
- Colaboreaza cu Managerii de magazin si angajatii Retailer-ului pentru cea mai buna performanta si pentru a pune in aplicare activitatile;
- Atitudine pro-vanzari.

CERINTE

In numele clientului nostru, un important jucator pe piata bancara din Romania, specializat pe sectorul consumer finance, cautam candidatul potrivit pentru pozitia de Front Office POS:

- Abilitati de Comunicare eficienta, ascultare pro-activa;
- Orientare catre realizari;
- Aptitudini de analiza si consiliere, atentie la detalii;
- Abilitati de lucru in echipa;
- Capacitatea de lucra in ture si in week-end;
- Rezistenta la stres;
- Prezenta profesionala agreabila.

Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor flexibile de munca. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala.