Fierar betonist sau dulgher

CONSDANY DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea noastra angajeaza in conditii avantajoase maistru constructor sau inginer constructor pentru lucrari situate in Ploiesti si imprejurimi

CERINTE

Seriozitate,Notiuni de citire a planului de constructie

BENEFICII OFERITE

Cazare

Consdany Design este astazi in topul firmelor de constructii, in calitate de Antreprenor General cat si Subcontractor, raspunzand cu profesionalism la cerintele tot mai diversificate ale clientilor sai.

Obiectivul de baza al companiei noastre este de a asigura servicii de inalta calitate in vederea asigurarii conformitatii cu cerintele clientului, cu cerintele legale si reglementarile aplicabile precum si de a creste satisfactia clientului.

Dintre serviciile noastre va prezentam crearea de planuri case si case la cheie:

Planuri case

Prezentam solutii eficiente pentru planuri case, tinand cont de cerintele dumneavoastra.

Case la cheie

Executam o gama larga de case la cheie, acestea fiind complet finisate - finisarile interioare si exterioare precum si instalatiile electrice si sanitare fiind incluse.