Electricieni retele electrice

Electroprecizia A.G.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam electricieni/ ingineri/ maiștri/ tehnicieni si lucratori necalificati cu posibilitatea obtinerii calificarii de electrician pentru retele electrice.

Va oferim:

• Salariu motivant in functie de propriile performante;
• Tichete de masa;
• Oferim cazare persoanelor dispuse pentru relocare;
• Siguranta locului de munca;
• Posibilitate de formare profesionala.

Abia asteptam sa va cunoastem!

Descriere companie:

Electroprecizia A.G. este o societate cu experiență, autorizată să execute lucrări în instalații electrice cu tensiuni nominale între 0,4 Kv - 400 Kv, lucrări electrice în centrale, stații posturi de transformare, precum și lucrări de construcții civile și industriale.

CERINTE

• Specializare tehnica – domeniu electric, de preferat electrician cu experienta profesionala in constructii montaj, instalații interioare și exterioare, exploatare bransamente, centrale, statii si retele electrice de joasa tensiune, medie tensiune, inalta tensiune (precizam ca nu este necesar sa aveti experienta pentru toate cele mentionate);
• Disponibilitate la deplasari;
• Studii: scoala profesionala / liceu de specialitate;
• Autorizare ANRE - constituie un avantaj;
• Permis conducere - categoria B constituie un avantaj.

S.C Electroprecizia A.G. este parte a grupului de firme Electroprecizia din județul Braşov și îşi desfăşoară activitatea în domeniul proiectării, execuţiei și mentenanței instalațiilor electrice de curenți slabi și a instalaţiilor electrice în gama 0,4 kV ÷ 400 kV, a rețelelor și stațiilor electrice de transformare și distribuție din sistemul energetic național, precum și în domeniul construcţiilor civile şi industiale.

Suntem certificați ANRE ca furnizor de Servicii în Rețele Electrice 0,4 kV ÷ 400 kV (LEA și LES) și avem implementat un Sistem Integrat de Management al Calităţii, Mediului, Sănătăţii şi Securităţii Ocupaţionale, care îndeplineşte cerinţele standardelor: SR EN ISO 9001:2008; SR EN ISO 14001:2004 şi RS OHSAS 18001:2007, sistem certificat deLloyd’s Register Quality Assurance România.