ELECTRICIENI RETELE ELECTRICE

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Partenerul nostru este o companie locala care se dezvolta constant si are multe lucrari in domeniul constructiilor civile si industriale, activitati de mentenanta si instalare de fibra optica si cellule fotovoltaice.

Responsabilitati:
- realizarea lucrarilor din santier

CERINTE

calificare si experienta in domeniu

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant

DESCRIEREA FIRMEI

AMAKRON - Head Hunting/ Executive Search

Suntem:
• o echipa de OAMENI inimosi si ambitiosi, tintim sus si ne dezvoltam continuu
• prezenti, hiperactivi si perfectionisti
• dedicati in a conecta companiile partenere cu profestionistii din diverse domenii de activitate
• mediatorii procesului de imbunatatire a vietii profesionale a candidatilor nostri

Suntem AMAKRON!

Puteti aplica aici, dar ne gasiti si pe site-ul nostru www.amakron.com unde va puteti inregistra CV-ul in baza de date sau ne puteti contacta la telefon: 0268.420.820. Prin inregistrarea cv-ului sunteti de acord ca Amakron sa prelucreze datele cu caracter personal declarate. Toate informatiile furnizate sunt confidentiale.