Electrician pentru montare, intretinere si reparatii instalatii HVAC

FERTIGUNG SYSTEMS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Montare si reparare instalatii de aer conditionat;
- Intretinerea curenta, punerea/scoaterea in/din functiune, diagnosticarea deficientelor de functionare, remedierea defectiunilor uzuale si supravegherea instalatiilor frigorifice.
- Efectueaza diagnosticarea echipamentelor de climatizare defecte si solicita achizitionarea de piese necesare reparatiei;
- Efectueaza reparatiile necesare pentru repunerea in functiune a instalatiei de climatizare in termenele si la calitatea convenite cu Beneficiarul.
- Gestionarea materialelor care intra si ies din stoc, intocmirea rapoartelor.

CERINTE

Experienta practica minim 2 ani pe service echipamente de aer conditionat si chillere (echipament comercial si tehnic - Mitsubishi, Daikin, Fujitsu, York, etc)
- abilitati de comunicare si organizare;
- capacitate de a rezolva problemele;
- permis conducere categoria B reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant, format din salariu fix si bonus pentru lucrarile care se desfasoara in afara orelor de serviciu.
- posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive.

Firma din Brasov, cu traditie in vanzarea, montajul si intretinerea instalatiilor de climatizare, incalzire, sanitare (HVAC), inca din anul 2005.