Electrician mentenanta

HARSHA ENGINEERS EUROPE

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Raspunde de instalarea, operarea si interventia in situatii de urgenta asupra sistemelor de furnizare a energiei electrice, de distributie, automatizare, a sistemului de comanda si control, dar si a altor echipamente si facilitate – dupa caz
• Instaleaza, conecteaza si testeaza instalatii electrice, cum ar fi: panouri de distributie, tablouri electrice, instalatii electrice de comanda si control, instalatii de control, instalatii de current slabi, etc
• Determina rutile circuitelor si dispozitivelor de actionare , a traseelor liniilor electrice, contactoare, sigurante pentru verificat corespondenta cu schitele
• Diagnosticheaza defectiunile, le raporteaza si propune solutii de rezolvare
• Raspunde de sculele, aparatele, utilajele, dispozitivele, uneltele etc. pe care le are in primire

CERINTE

- Certificat de calificare;
- Experienta constituie avantaj;

BENEFICII OFERITE

- Transport asigurat
- Asigurare de viata
- Posibilitatea de activa într-un mediu de lucru profesionist și dinamic
- Posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o companie solidă
- Posibilități de promovare în cadrul companiei
- Pachet salarial atractiv, în funcție de performanțe
- Prime de sarbatori

DESCRIEREA FIRMEI

www.harshaengineers.com