Electrician Intretinere si Mentenanta BRASOV

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea interventiilor de intretinere si mentenanta de natura electrica pentru cuptoare cu inductie, masini si utilaje de turnatorie, tablouri electrice si instalatii de joasa (medie) tensiune;
Efectuarea reparatiilor de natura electrica ale instalatiilor;
Efectueaza alte lucrari la cerere la instalatiile electrice utilizate in conformitate cu procedurile interne;
Respectarea indicatiilor de lucru si a regulamentelui intern;
Respectarea principiilor de organizare ale locului de munca;
Montarea și punerea în funcțiune a diverselor instalații electrice;
Asigura buna functiune din punct de vedere electric;
Verifica functionarea echipamentelor si utilajelor din punct de vedere electric.

CERINTE

Educatie: liceu/scoala profesionala de profil electric;
Cunostinte tehnice/electrice/electromecanice solide;
Experienta: minim 3 ani in activitati similare;
Capacitate analiză şi atenţie la detalii, îndemânare, precizie, rigurozitate, folosirea terminologiei de specialitate, putere de concentrare;
Capacitate de a lucra atat independent cat si in echipa;
Responsabilitate, echilibru şi stăpânire de sine, corectitudine, preocupare pentru perfecţionarea pregătirii profesionale;
Focalizare pe imbunatatirea continua;
Flexibilitate;
Constituie un avantaj autorizatia pentru lucrul la medie tensiune.

BENEFICII OFERITE

Bonusuri salariale;
Transport asigurat, echipament si alte beneficii.
Companie ce activeaza in industria metalurgiei neferoase.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.