Economist

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contabilizeaza si inregistreaza deconturile;
- Tine evidenta, intocmeste si introduce notele contabile de amortizare;
- Intocmeste lista obiectelor de inventar in folosinta, in conformitate cu inregistrarile -contabile;
- Contabilizeaza si inregistreaza facturile furnizorilor;
- Verifica si corecteaza jurnalul de cumparari ;
- Verifica si corecteaza jurnalul de vanzari;
- Verifica schimbarile legislative care apar, cu ajutorul programelor de legislatie;
-Colaboreaza din punct de vedere informatic la intocmirea situatiilor financiare semestriale si anuale;
- Colaboreaza la tinerea corecta si la zi a evidentei contabile;
- Duce la indeplinire sarcinile stabilite pe cale ierarhica

CERINTE

- Studii superioare economice
- experienta in contabilitate minim 3 ani
- gandire analitica, orientare catre rezultate
- dorinta de perfectionare continua
-persoana dinamica , responsabila si organizata
-capacitate de analiza , sinteza si respectare termene limita
- limba engleza
- permis de conducere
- disponibilitate pentru program prelungit in perioadele aglomerate (daca va fi cazul)

BENEFICII OFERITE

Lider in domeniul Nutritiei Clinice si Terapiei Volemice

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.