DULGHER - TAMPLAR

SC COMPREST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- taie, ajusteaza, asambleaza, ridica, intretin si repara diferite tipuri de structuri si accesorii realizate din lemn si alte materiale.
- pregatire si experienta profesionala corespunzatoare meseriei ;
- disponibilitatea la efort suplimentar si in conditii de stres - realizarea volumului de munca cerut de nivelul meseriei - realizarea in cele mai bune conditii de calitate a lucrarilor incredintate;
- construieste, monteaza si instaleaza diferite structuri din lemn pe santier ;
- executa cofraje pentru turnarea betonului ;
- executa constructii din lemn cu caracter provizoriu sau definitv.

CERINTE

- simtul datoriei
- constiinciozitate si seriozitate ;
- comportare corespunzatoare conform Regulamentului Intern ;
- atitudine colegiala de colaborare si intrajutorare ;-
- conduita ireprosabila in colectivitate

BENEFICII OFERITE

- tichete de masa

Societate care isi desfasoara activitatea pe raza Judetelor Brasov/Prahova