Director Zonal Vanzari

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sa initieze si sa coordoneze relatia cu colaboratorii din zona sa de activitate;
- Sa identifice si sa valorifice potentialul de afaceri in concordanta cu promovarea sistemului;
- Sa acorde consultanta de specialitate tuturor colaboratorilor si beneficiarilor situati in zona sa de activitate.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta de 4-5 ani in domeniul vanzarilor de produse tehnice, de preferabil in domeniul constructiilor;
- Limba Engleza - nivel foarte bun;
- Abilitati de comunicare;
- Spirit de lider;
- Bun negociator;
- Cunostinte de operare PC- nivel avansat;
- Disponibilitate la deplasari;

BENEFICII OFERITE

Unul dintre cei mai importanţi producători de ferestre de mansardă din lume.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.