Director regional de vanzari si Agent de vanzari pentru companie de optica medicala. Salariu atractiv.

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Banca de Joburi recruteaza Director regional de vanzari si Agent de vanzari pentru una din cele mai importante si cunoscute companii de optica medicala din tara, unde aveti ocazia de a lucra intr-o echipa profesionista si de a va dezvolta personal si profesional in mod continuu. Posturile scoase la concurs sunt de director regional (8), agent de vanzari (3). Posturile sunt urgente si limitate.

Descrierea postului (atributii principale):

Director regional de vanzari
- Prospectarea companiilor din zona arondata.
- Incheierea contractelor de colaborare
- Deplasarea, organizarea mediului de lucru si a agendei de activitati/actiuni a echipei
- Atingerea targetului, dezvoltarea si mentinerea portofoliului de clienti

Agent de vanzari
- Deplasarea la companiile client;
- Buna cunoasterea a produselor/servicilor companiei si promovarea lor corecta (cunoasterea tipurilor de lentile, rame, a listei de preturi si a caracteristicilor generale si specifice ale acestora);
- Vanzarea produselor/serviciilor;
- Buna organizare, planificare si gestionare a comenzilor;
- Buna gestionare a stocului disponibil si necesar.

CERINTE

Cerinte:

- Min 3 ani experienta in vanzari directe;
- Foarte bune abilitati de comunicare, negociere, persuasiune;
- Abilitati de lider si de lucru in echipa;
- Abilitati organizatorice foarte bune;
- Prezenta placuta
- Atitudine pozitiva, perseverenta, seriozitate, spirit de initiativa;
- Disponibilitate pentru deplasari in tara 100% din program
- Permis de conducere categoria B ( de minim 3 ani)

- Bune abilitati de comunicare, vanzare, negociere, ascultare activa;
- NU este necesara experienta, dar prezinta avantaj;
- Abilitati de lucru in echipa, atentie distributiva, organizat.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite:
- Salariu atractiv;
- Comision atractiv (peste media pietei);
- Diurna saptamanala;
- Transport gratuit catre/dinspre zona de activitate;
- Locuinta de serviciu. Toate costurile sunt suportate de companie (inclusiv utilitatile).
- Program de munca full time, flexibil

Pentru mai multe detalii si programari la interviuri va rugam sa ne contactati la telefon: 0368-455.955; 0372-720.464

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .