Director Comercial (firma de transport)

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Urmarirea zilnica a activitatii personalului aflat in subordine pentru asigurarea aplicarii corecte a procedurilor operationale de transport;
- Stabilirea strategiei specifice pentru imbunatatirea activitatii comapaniei;
- Asigurarea buclei de feed-back in urmarirea aplicarii procedurilor comerciale;
- Aducerea de noi clienti in cadrul companiei;
- oordoneaza intreaga activitate comerciala a retelei de transport.

CERINTE

Profilul candidatului:
- Studii obligatorii: universitare economice;
- Buna cunoastere a mediului concurential de afaceri;
- Experienta in domeniul comercial de minim 4 ani;
- Experienta in domeniul transporturilor;
- Foarte bune cunostinte de limba engleza;
- Spirit de observatie, dinamism, gandire comerciala, eficienta;
- Excelente abilitati de utilizare a computerului (Word, Excel);
- Experienta intr-o functie de conducere si de coordonare;
- Reale si excelente abilitati de comunicare si negociere.

BENEFICII OFERITE

Companie ce ofera solutii logistice complete, transport auto rutier intern si transport auto international precum si inchiriere si leasing cu masini si echipamente pentru constructii.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.