Designer interior /mobilier de bucatarie

SERSTILL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dacă ești o persoana creativa, pasionata de design, bine organizata si-ti doresti sa faci lucrurile cat mai bine te invitam in cadrul showroomului Franke sa purtam o discutie.

CERINTE

Ne dorim sa stii sa lucrezi in programe specifice designului de mobila, sa cunosti pachetul de programe Microsoft Office, iar daca in cariera ta ai cochetat si cu domeniul vanzarilor am fi foarte incantati.
Daca ai un anumit portofoliu de lucrari te rugam sa le aduci cu tine la interviu.

BENEFICII OFERITE

Vei avea un salariu și beneficii în funcție de performanțe, dar aceste lucruri le vom discuta la interviu.

Serstill este o companie de distributie cu 20 de ani experienta si cu operatiuni comerciale in toata tara, avem sediul central in Sanpetru jud.Brasov, iar showroom-ul Franke este situat in Brasov str. Carpatilor 53. Prin intermediul acestuia sunt promovate atat obiecte sanitare si placi ceramice ale unor renumiti producatori italieni precum si mobilier pentru bucatarii echipate cu incorporabile Franke.