Desenator / Desenatoare

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea de desene tehnice in 2D (Autocad) si 3D (Inventor) pentru porocesul de productie precum si pentru manualele produselor

CERINTE

- Sa cunoasca si sa aibe experienta in a lucre in Autocad 2D
- Sa cunoasca si sa aibe experienta in a lucre in Inventor 3D
- Experienta in realizarea desenelor de productie in ingineria mecanica
- Sa scrie sis a vorbeasca fluent limba engleza

BENEFICII OFERITE

Avantaje:
Companie elvetiana ce produce si implementeaza, de peste 60 de ani, o gama larga de plase si impletituri ce au la baza sarma din otel de inalta rezistenta. Sectoarele principale de aplicabilitate a solutiilor mentionate constau in protectia impotriva hazardelor naturale cu efect distructiv asupra infrastructurii, hazarde ce constau in instabilitati de pante, caderi de pietre si torenti

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.