Delphi Developer (cod: DD BV)

Mondojob SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Obiectivul principal este mentenanta si dezvoltarea unei aplicatii de business vaste, dezvoltata in peste 10 ani si implemenata la cateva sute de clienti, care acopera toate modulele specifice gestiunii operationale si financiare a unei firme;
- Modulele aplicatiei vor fi impartite intre membrii echipei in functie de experienta si apetenta fiecaruia pentru anumite componente;
- Impreuna cu managerul de proiect care intretine documetul de “roadmap” al aplicatiei se discuta planurile de dezvoltare si incidentele aparute si confirmate de liniile 1 si 2 de suport;
- Pe baza acestor discutii se formalizeaza task-uri care pot fi documente de design sau descrieri de probleme care trebuie corectate;
- Dupa implementarea in cod si testarea tehnica a solutiei furnizate de catre programator codul rezultat este trimis catre persoana responsabila cu realizarea release-urilor de tesare si ulterior catre liniile 1 si 2 de suport pentru testarea operationala.

CERINTE

- Cunoasterea limbajului Delphi, SQL si stapanirea buna a conceptelor OOP sunt necesare;
- Experienta cu limbajul Delphi minim 2 ani. Experienta reala in dezvoltarea aplicatiilor de business (2 – 3 ani minim pentru pozitia de developer, mai mult pentru cea de coordonator);
- Capacitate de analiza a cerintelor, focus pe indeplinirea sarcinilor alocate, capacitate de a actiona autonom in contextul sarcinilor acordate, flexibilitate, implicarea in proiectele si dezvoltarea companiei;

BENEFICII OFERITE

Companie ce furnizeaza servicii IT.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.